FARMASİ ILE NASIL KAZANIRSINIZ?

Farmasi kozmetik’te 2 çeşit kazanç şekli bulunmaktadır.

1. Satış yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.  Ürünlerimiz de satış kârı mız %33 , bu orana hediye ürünlerin kârını da eklediginiz de kar marjınız % 50”nin üzerine çıkacaktır.

Her ay sipariş girmek gibi bir zorunluluģunuz da yok. Siparişler de kargo ücreti ödemek istemiyorum ben derseniz girmeniz gereken minimum miktar 110TL.

110TL altında gireceģiniz siparişlerinizde  ödeyeceğiniz kargo ücreti 9 TL. Fakat bunu da kargo sıfırlama ürünü ile ücretsiz hale getirebiliyorsunuz. (Kargo sıfırlama ürünü dediğimiz de yine bir kozmetik ürünü.)

Yeni üyelere özel olan başlangıç paketimizi alarak %100 e varan bir kar elde edebilirsiniz. Nasıl mı?       Size gönderilecek olan bu paketi satın aldığınız da öncelikle hiç bir sekilde kargo ücreti ödemezsiniz. Içerisinde kataloglarımız ücretsiz olarak gönderilir. Ayrıca tamamı 260TL olan bu ürün paketini siz “yeni kayıt kampanyasından” yararlandığınız için 50TL gibi çok uygun bir fiyata sahip olursunuz.

Uye olmak isteyenler mesaj atabilir. Siparis limiti 100TL – 100 TL altında kargo ucreti 5 TL. – 100TL üstü ücretsiz… (ILK kayıtlar açıldı)BU ARADA KAYIT OLANLARIN KATALOGLARI VE ILK NUMUNE ÜRÜNLERİ ÜCRETSİZ KARGO ILE KENDILERINE TESLİM EDİLİR

Üye olduğunuz 1 aylık donem içerisinde siparişlerinizi 180TL ye tamamlandığınız da “HOŞGELDİN HEDIYESİ” olarak size 1 maskara ve 1 adet BB krem ücretsiz olarak gönderilir.

2. ve 3.  aylarda da bu seviyenizi koruduğunuz da yine sürpriz hediye paketleri sizleri bekliyor…

“FARMASİ HEDİYE CENNETİ”

Gelelim 2. Kazanç yöntemine;

Network marketinge dahil olduysanız mutlaka ekip kurmalısınız.

Güçlü bir “ekip” sizi zirveye taşımanın anahtarıdır!

Farmasi nin şu anda en zirvede olanları ekibinin gücüyle ilerleyenlerdir.  Şöyle düşünün;

Ay içerisinde size ulaşmanızı istedikleri bir seviye veriyorlar. Ilk seviyeniz % 3 ve bu seviyeye ulaşmanız için o ay içerisinde 500TL lik bir ciroya sahip olmanız isteniyor. Bu ciroyu siz tek başınıza mı yakalamak istersiniz? Yoksa ekibinize dahil edeceğiniz bir kaç kişi ile imece usulü bir çalışmamı sizi hedefinize daha hızlı ulaştırır.  Elbette ekiple yapılan bir çalışma size hız kazandırır.  Ve siz % 3 lük seviyenize ekibinizle birlikte yaptığınız satışınızla cok daha hızlı ulaşırsınız. Ekibinizde ki üye sayısı ne kadar artarsa siz o kadar güçlü bir lider olursunuz. % 3 – % 6 – % 9 -% 12 – % 21 seviyelerine ulaşmak hayalden çıkar ve gerçek olur. Bu seviyeler ve kazanç oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ” SEVİYELER VE KAZANÇ PLANI” sayfamızı inceleyebilirsiniz…

Daha fazla bilgi için whatsapp: 05306261307

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s